Spolupráce s Americkým centrem

Další návštěvy Amerického centra
Po dubnové návštěvě žáků 9. tříd se do Amerického centra sídlícího v kampusu ZČU v Plzni na Borech vydali i žáci 7. a 8.tříd. Besedy proběhly na téma About the U.S. a Exploring the U.S., v rámci kterých se dozvěděli zajímavosti o životě v USA.  Žáci mimo jiné oceňovali přístup přednášejících, celkovou atmosféru místa nebo možnost vyzkoušet si práci s iPadem a virtuální realitou.
Konkrétní dojmy některých z účastníků besed:
Bylo to velmi zajímavé a hodně mě to bavilo. Příště bych chtěla jít znovu.             (Sára Strychová, 8.C)
Velmi se mi líbilo, že jsme mohli využít VR, se kterou jsme se mohli pohybovat po USA.
                                                                                                                                                             (Marie Legátová, 8.C)
Bylo to zajímavé, pracovali jsme s tablety a naučili se zase o něco víc o USA.        (N.A. Mudrová, 8.A)
Program se nám líbil. Dozvěděly jsme se nová fakta o Spojených státech amerických. Nejvíc se nám líbilo využití VR. Otázky na závěr program hezky zakončily.
(Marie Dostálová, Vanessa Čelustková, 8.C)
Moc se mi to líbilo. Líbily se mi aktivity a potěšilo mě, že jsem dobře porozuměla mluvené angličtině lektorky.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                (Rozárie Bohuslavová, 8.A)

<červen, 2024>