školní klub

Pro žáky šestých až devátých tříd je v provozu již několik let ŠK. Nabízí všem zájemcům pestrou odpolední zájmovou činnost a pořádá pro své členy zajímavé akce. Školní klub je rozdělen do dvou částí.

Tou první je nabídka využití volného klubu, který je vybaven hifi věží, stolním fotbalem, kulečníkem, šipkami, třemi počítači s tiskárnou. Zde si mají žáci možnost vyhledat na internetu podklady pro referáty a další informace, zajímavosti i hry. Rozmanitý výběr mají i v množství společenských her, knih, encyklopedií, časopisů a hudebních CD. Zároveň ve volném klubu probíhají každý měsíc zajímavé  soutěže a další zábavné akce, které školní klub pořádá. V těchto prostorách se také schází žákovský parlament.

Druhou část ŠK tvoří zájmové kurzy sportovního i vzdělávacího směru. S přehledem a nabídkou kurzů jsou žáci i rodiče seznámeni v prvním týdnu nového školního roku. Vždy vycházíme ze zájmu dětí. Podmínkou otevření jednotlivého kurzu je dostatečný počet zájemců (12 žáků).

Cílem nás pedagogů je rozvíjet a podporovat u našich žáků kladný vztah ke sportu, zdravému životnímu stylu a smysluplně vyplnit a zpříjemnit jejich volný čas. Věříme, že získané a osvojené dovednosti a postoje umožní našim dětem život bez ohrožení návykovými látkami a stále vzrůstající kriminalitou.

ŠVP pro zájmové vzdělávání - školní klub

PŘIHLÁŠKA DO KURZU ŠKOLNÍHO KLUBU

ODHLÁŠKA Z KURZU ŠKOLNÍHO KLUBU

Školní klubŠkolní klubŠkolní klubŠkolní klub