Coca-Cola Cup

Hoši bojovali v Coca-Cola Cupu
V oblíbené školní fotbalové soutěži se na začátku října utkali chlapci 8. a 9. ročníku se stejně starými soupeři ze 4. ZŠ a 7. ZŠ.
V prvním utkání proti 4. ZŠ začali hoši ze zajištěné obrany a nepouštěli soupeře do vyložených šancí. Sami si však také žádnou nevytvořili a poločas tak skončil bez branek. Ve druhém poločase se již projevila větší herní vyspělost žáků 4. ZŠ a ti dvěma brankami rozhodli utkání ve svůj prospěch.
Do druhého utkání proti 7. ZŠ jsme nastupovali s faktem, že jedině vítězství nám dá určitou šanci na postup do další fáze turnaje. Počáteční nervozita na kopačkách našich kluků se projevila brzkými dvěma brankami hráčů 7. ZŠ. Ti do poločasu přidali ještě jednu a v polovině hrací doby tak byl výsledek 3:0 v náš neprospěch. Kluci však nic nezabalili a do druhé půle nastoupili bez nervů a s ambicemi utkání minimálně zdramatizovat. Naprosto bezchybným výkonem ve druhém poločase, čtyřmi krásnými brankami a samozřejmě i s trochou štěstí jsme nakonec utkání otočili a zvítězili 4:3!
Přes 4. ZŠ se nám sice do další fáze turnaje postoupit nepodařilo, ale chlapcům patří velký obdiv za bojovný výkon v obou zápasech a zároveň poděkování za vydařenou reprezentaci naší školy.