Školní klub

Pro žáky šestých až devátých tříd je v provozu ŠK. Nabízí všem zájemcům pestrou odpolední zájmovou činnost a pořádá pro své členy zajímavé akce. Školní klub je rozdělen do dvou částí.

Tou první je nabídka využití volného klubu, který je vybaven hifi věží, stolním fotbalem, kulečníkem, třemi počítači s tiskárnou. Zde si mají žáci možnost vyhledat na internetu podklady pro referáty a další informace, zajímavosti i hry. Rozmanitý výběr mají i v množství společenských her, knih, encyklopedií. Zároveň ve volném klubu probíhají každý měsíc zajímavé  soutěže a další zábavné akce, které školní klub pořádá. V těchto prostorách se také schází žákovský parlament.

Druhou část ŠK tvoří zájmové kurzy sportovního, výtvarného i vzdělávacího směru. S přehledem a nabídkou kurzů jsou žáci i rodiče seznámeni v prvním týdnu nového školního roku. Vždy vycházíme ze zájmu žáků. Podmínkou otevření jednotlivého kurzu je dostatečný počet zájemců (12 žáků).

Cílem nás pedagogů je rozvíjet a podporovat u našich žáků kladný vztah ke sportu, zdravému životnímu stylu a smysluplně vyplnit a zpříjemnit jejich volný čas. Věříme, že získané a osvojené dovednosti a postoje jim umožní život bez ohrožení návykovými látkami a stále vzrůstající kriminalitou.

ŠVP pro zájmové vzdělávání - školní klub

Přihláška do kurzu ŠK

Odhláška z kurzu ŠK

Otevřené kurzy ŠK