Lyžařský kurz 2019

19. 1. 2019 jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme společně odjeli do Železné Rudy. Z nádraží jsme došli na hotel Belveder, kde jsme si rozdělili pokoje. Odpoledne proběhlo rozřazení do družstev...

19. 1. 2019 jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme společně odjeli do Železné Rudy. Z nádraží jsme došli na hotel Belveder, kde jsme si rozdělili pokoje. Odpoledne proběhlo rozřazení do družstev.

Po zbytek týdne nás čekal dopolední a odpolední výcvik lyžování na sjezdovkách Belveder a Nad Nádražím. Každý z nás si minimálně jednou vyzkoušel běh na lyžích. V úterý jsme místo odpoledního lyžování šli do Železné Rudy, kde jsme navštívili Návštěvnické centrum Šumavy a Enviromentální centrum Železná Ruda. Ve zbylém čase jsme se vrhli do blízkých obchodů k doplnění zásob sladkostí. Ve volném čase jsme se mohli navštěvovat a po večeři jsme měli společný program, který zahrnoval fotbalový turnaj, promítání filmu či objednání pizzy.

Poslední den výcviku proběhly závody ve slalomu na sjezdových lyžích a běhu na běžkách. Lyžařský kurz byl, jako každý rok, skvělý a nezapomenutelný. Oceňujeme to, že učitelé byli velmi tolerantní a že to s námi zvládli.

 (Daniela Dolejšová a Viktorie Šottová, 9.B)

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz